אלי מחשבים

אלי מחשבים

אמינות | מקצועיות | שרות אדיב

טכנאי מחשבים

טכנאי מחשבים

המקצוע טכנאי מחשבים הוא רחב היקף וכולל נושאים רבים ומגוונים החל מטיפול הרכבה ופירוק של המחשב וחלקים בתוכו שדרוג
בדיקה, התקנה והסרה של  תוכנות,טיפול במזיקים ווירוסים למיניהם, ניקוי המחשב ,עדכון חומרה והתקנת מקדמי הגנה אשר יפעלו כראוי
כך שבעתיד ימנעו תקלות וכאב ראש מיותר

המחשב מכיל רכיבים אלקטרונים ותוכנות שונות ומשתנות לעבודה היומיומית שלנו.דבר אשר דורש טיפול יומיומי כגון בדיקה וניקוי וירוסים.

טיפולים תקופתיים כולל ניקיון ושדרוג חלקי המחשב מחשב שלא נטפל בו תקופה ארוכה,יעבוד לאט,יתקע ואף יקרוסהתפקיד טכנאי מחשבים רציני ואחראי הדורש מיומנות הבנה ומקצועיות. אנשים שיודעים להפעיל מחשב, לנקות או להרכיב חלקים במחשב נמצאים כמעט בכל בית אבל הם לא נקראים טכנאי מחשב ולא היתם שמים את המחשב היקר שלכם בידיים שלהם.

שירותי תיקון מחשבים

טכנאי מחשבים מציע מגוון רחב של תיקון חומרה, שחזור נתונים, הסרת תוכנות זדוניות, התקנת תוכנה ותצורה, שולחן עזרה, ושירותי IT עבור לקוחות אישיים ועסקיים. אנו עובדים עם כל סוגי המחשבים הניידים של Apple ™ ו- Windows ™ ומחשבים שולחניים.

תיקון מחשבים ותחזוקה
תגובה איטית, חלונות קופצים, קבצים שאינם מורידים כהלכה, והודעות שגיאה הן סימנים לבעיות במחשב. טכנאי מחשבים מבצע תיקון ותחזוקה לתקן את הבעיות המשפיעות על המחשב. התקנת מערכת הפעלה, שדרוג הכונן הקשיח לדיסק קשיח (SSD), העברת נתונים למכונה אחרת, קביעת תצורה של מנהלי התקנים והגדרת האימייל הם רק כמה מהשירותים הקשורים לתוכנה שאנו מספקים.

חומרה מקיף תיקונים
החנות שלנו מתקנת את כל סוגי המחשבים הניידים והחומרה בשולחן העבודה משקע חשמל דקיק למסך שבור, לשפוך נוזלי, לכונן קשיח או לכל סוג אחר של בעיית חומרה.

שירות מהיר

אנו חוסכים לך זמן וכסף על ידי טכנאי מיומן שמסוגל לבצע את כל העבודה, כולל אלקטרוניקה ותיקונים ברמת הרכיב, טכנאי מחשבים עד אלייך. המחשב שלך ונתונים יקרים יישארו מקומיים!

טכנאי מחשבים מיומן ידע מיד לאתר תקלות ולאן לגשת כדיי לטפל בהן לכן חשוב מאד לבחור את האדם הנכון שיש בידיו את הכלים הנכונים,הידע
והניסיון כדי שברגע האמת ידע לתת מענה מדויק ומקצועי תנו לי לתת לכם את השירות הטוב ביותר האדיב והמהיר ביותר עם דגש על שביעות הרצון שלכם. כי טכנאי מחשבים זו עבודה של מקצוען.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן